Konference (abas dienas)

Pilnā maksa - 320 eiro

LKAB biedriem, SILAVA un LVM darbiniekiem - 220 eiro

Pagarināts pieteikšanās laiks līdz Konferences dienai !!!


Reģistrācijas anketa

Vienas dienas reģistrācija

Pilnā maksa - 200 eiro

LKAB biedriem, SILAVA un LVM darbiniekiem - 140 eiro

Pagarināts pieteikšanās laiks līdz Konferences dienai !!!


Reģistrācijas anketa

Vispārējie notiekumi

REĢISTRĀCIJA LĪDZ PASĀKUMA DIENAI

Konference ir paredzēta notikt klātienē, kā plānots, lūdzam veikt savas ceļojuma un viesnīcu rezervācijas ar elastīgiem atcelšanas noteikumiem, lai Jūs, nepieciešamības gadījumā, varētu tās atcelt bez maksas, ja pēdējā brīdī tiek pieņemts lēmums atlikt konferenci. Konferences atlikšanas gadījumā dalībniekiem tiks piedāvāta izvēle saņemt pilnu naudas atmaksu vai pārcelt maksājumu uz jaunajiem datumiem.

REĢISTRĀCIJAS MAKSĀ DALĪBNIEKIEM IEKĻAUTS

  • Piekļuve konferencei izvēlētajām dienām

  • Apliecinājums par konferences apmeklējumu pēc konferences (elektroniskā formātā, e-pastā, ja reģistrācijas lapā veikta atzīme par nepieciešamību)

  • Pusdienas un kafijas pauzes, kā norādīts programmāAPSTIPRINĀJUMS
Pēc rēģistrācijas anketas aizpildīšanas un iesniegšanas uz norādīto e-pastu tiks izsūtīts automātski sagatavots apstiprinājums, par reģistrācijas anketas saņemšanu. Ja nesaņemat šo automātisko apstiprinājumu, Jūsu reģistrācija nav veiksmīgi veikta. Veiciet atkārtu reģistrāciju vai sazinaties ar organizatoriem rakstot uz info@treeconference.lv.


MAKSĀJUMS

Pēc rēģistrācijas anketas aizpildīšanas 5 darba dienu laikā uz norādītajiem rekvizītiem tiks sagatavots rēķins un nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi.  Rēķina apmaksu lūdzam veikt 10 darba dienu laikā. Ierobežoto vietu skaitu dēļ, organizētājiem ir tiesības neapstiprināt pieteikumu, par ko tiks nosūtīts informatīvs e-pasts.


Atcelšana un izmaiņu politika
Reģistrētais dalībnieks līdz 2023. gada 15. maijam var mainīt reģistrēto personu bez papildus maksas. Dalības atcelšanas gadījumā, reģistrācijas maksa netiek atgriezta.

Foto un video

Pasākums ir publisks un tiks veikta fotogrāfēšana un filmēšana. Reģistrējoties konferencei Jūs piekrītat, ka tiekat fotogrāfēti un filmēti un šis materiāls tiek izmantotas organizatoru vajadzībām - pasākuma atskata veidošanai, turpmākiem mārketinga pasākumiem u.tml.

MŪSU NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI
Šie noteikumi un nosacījumi attiecas uz visiem reģistrētajiem dalībniekiem, kuri pieteikušies konferencei, Jūs netieši piekrītat šiem vispārīgajiem noteikumiem un nosacījumiem.